Vymeňte eternit za EKOTERNIT

Staré eternitové krytiny môžeme dodnes nájsť na strechách rodinných domov, chát či chalúp. Často sú už za hranicou svojej životnosti a vinou zdraviu škodlivému azbestu nevyhovujú ani súčasným požiadavkám na zdravé bývanie. Nechajte sa inšpirovať a vymeňte eternit za EKOTERNIT.

ekoeternit-eb1

PREČO SI VYBRAŤ EKOTERNIT?

Pekný vzhľad: krytina imituje vzhľad prírodnej bridlice a naviac nezarastá machom.
Výborná odolnosť: strešná krytina výborne odoláva výkyvom počasia a mechanickým vplyvom.
Nízka hmotnosť: je mimoriadne ľahká, stálofarebná a odolná voči UV žiareniu.
Cenovo dostupná: jednou z najväčších výhod je cenová relácia, v ktorej sa pohybuje.
Ekologická výroba: plastová strešná krytina Ekoternit sa vyrába recykláciou vyradenej káblovej izolácie, z ktorej sa postupne oddeľuje PVC. To ďalej slúži pre výrobu jednotlivých dielov krytiny.
Komfortné pokrývanie: používame jedinečný systém uchytenia s už predpripravenými dierami pre ľahkú a rýchlu montáž. Kladenie tejto krytiny je rovnaké ako u eternitovej strešnej krytiny, alebo bridlicovej strešnej krytiny, a to aj v prípade montáže snehových zábran.
Niečo navyše: Ekoternit začína tam, kde ostatní končia. Z hľadiska tvárnosti možno krytinu veľmi úspešne použiť pri polkruhových častiach striech, kde sa inak používa oplechovanie. Oproti podobným krytinám používame len kvalitnú vstupnú krytinu.

EKOTERNIT EB1

Jedinečné riešenie pre tých, ktorý uprednostňujú klasiku. Tvarom vychádza z osvedčenej českej tradície a patrí medzi náš najrozšírenejší výrobok. Skvele sa hodí ako náhrada starých vyslúžilých strešných šablón rovnakého tvaru.

ekoternit-2v1-1

EKOTERNIT EB2

Zväčšená verzia krytiny EB1 s menej výrazným vzorom. Tento vzor sa líši od EB1 predovšetkým svojou veľkosťou a hmotnosťou. Tvarom taktiež vychádza z osvedčenej českej tradície a patrí medzi najžiadanejší výrobok z ponuky. Skvele sa hodí ako náhrada starých a vyslúžilých strešných dielov rovnakého tvaru.

ekoternit-strecha

Strešná krytina Ekoternit veľmi dobre odoláva vysokým teplotám v lete a opačne aj veľmi nízkym teplotám v zimnýcfh mesiacoch. Naša strešná krytrina je tiež odolná voči pôsobeniu UV žiarenia. Strešná krytina Ekoternit je dôkazom dlhoročných skúseností, všestranného a kvalitného využitia recyklovaného plastu. Pokladá na celoplošné debnenie. Doporučujeme podložiť difúznu fóliu a zaistiť odvetrávanie podstrešných priestorov. Neváhajte a vymenťe enernit za EKOTERNIT.

voster1erkado1vasco1solodoor1invado1portadoors1dre1perfectdoor1indoors1eclisse1setto1disting1gerflor1classen1egger1krono1fortelock1woodlook1eurofinal1arbiton1