Možnosti platby

 

Kartou online

 

Plaťte kartou, ktorá má povolené platby na internete. Prenos je šifrovaný a bezpečný. Kartu si môžete v nastaveniach účtu uložiť aj pre ďalšie platby. Pre platbu online musí byť karta vydaná v EÚ.

Cena: ZADARMO

 

Na dobierku

 

Tovar zaplatíte prepravcovi pri dodaní, priamo na vami určenej adrese.

Cena: ZADARMO

 

Bankovny prevod

 

Tovar môžete uhradiť vopred prevodom na účet: 4018366148/7500 . Variabilný symbol pre úhrady je číslo Vašej proforma faktúry. Po odoslaní objednávky Vám obratom pošleme údaje na vykonanie platby. O priebehu vybavovania objednávky Vás budeme informovať na Vašu emailovú adresu. Tovar bude odoslaný až po obdržaní úhrady na náš účet.

Cena: ZADARMO

 

Platba v hotovosti

 

V prípade, že sa rozhodnete prevziať si svoju objednávku v niektorej z našich predajní, okrem toho, že ušetríte na poštovnom, môžete objednávku uhradiť v hotovosti.

Cena: ZADARMO

 

voster1erkado1vasco1solodoor1invado1portadoors1dre1perfectdoor1indoors1eclisse1setto1disting1gerflor1classen1egger1krono1fortelock1woodlook1eurofinal1arbiton1

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie