Quick-Step

 Vitajte vo svete podláh Quick-Step.

Všetkým naším zákazníkom predstavujeme značku podláh Quick-Step, ktorú si môžete zakúpiť u nás v eshope alebo aj v kamennej predajni v Prešove na Masarykovej ulici 22 v našej predajni 2v1 Dvere Podlahy. Veľmi nás teší, že spoločnosť Quick-Step si vybrala našu spoločnosť ako predajcu v Prešove. 

Či už uprednostňujete luxusné vinylové dlaždice, autentickosť pravého dreva alebo praktické výhody laminátovej podlahy, určite nájdete podlahu, ktorá dokonale naplní vaše potreby a doplní váš štýl. A tu to nekončí, pretože všetky podlahy Quick-Step sa vyznačujú ľahkou montážou a sú navrhnuté tak, aby si zachovali krásny vzhľad počas dlhých rokov...

Vďaka toľkým možnostiam, z ktorých si môžete vybrať si vždy nájdete podlahu Quick-Step do vášho domova. Dosky alebo dlažba, široké alebo malé, moderné alebo tradičné... Voľba je na vás!

Produkty: 

  • laminátové podlahy 
  • drevené podlahy 
  • vinylové podlahy

 

Vďaka širokému výberu z dizajnu laminátových podláh Quick-Step môžete vytvoriť skutočne výnimočný domov. Za dokonalou kvalitou produktov Quick-Step stoja desaťročia skúseností značky, ktorá stanovuje trendy v oblasti podláh.

3 dôvody prečo si vybrať laminátovú podlahu Quick-Step: 

Laminátové podlahové krytiny dávajú rovnaký pocit ako prírodná podlaha

Rovnaký pocit ako prírodná podlaha

Tím dizajnérov spoločnosti Quick-Step, inšpirovaný najnovšími trendmi v oblasti architektúry, módy a dizajnu, neustále prichádza s novými inšpirujúcimi návrhmi podlahových krytín, ktoré vyžarujú prirodzenosť a autentickosť. A výsledok? Laminátové podlahové krytiny s neprekonanou úrovňou realistickosti do posledného detailu.

 
Kvalitné laminátové podlahové krytiny

Odolnosť, ktorú potrebujete

V spoločnosti Quick-Step berieme ochranu vašej podlahy vážne. Chytré inovácie ako Scratch Guard a technológia HydroSeal zaručujú, že laminátové podlahové krytiny Quick-Step poskytnú vynikajúcu ochranu pred poškriabaním, znečistením a dokonca aj povrchovou vlhkosťou.

 
Laminátové podlahové krytiny s jednoduchou montážou

Jednoduchá inštalácia

Montáž podláh Quick-Step je rýchla vďaka patentovanému a svetovo známemu systému zacvakávania Unilic.

voster1erkado1vasco1solodoor1invado1portadoors1dre1perfectdoor1indoors1eclisse1setto1disting1gerflor1classen1egger1krono1fortelock1woodlook1eurofinal1arbiton1