PORTA DOORS: inšpirácia

Nie je dôležité, či hľadáte drevené dvere, ktoré vášmu domovu dajú teplo a útulnosť, alebo také, ktoré budú jednoduché, novodobé a dizajnové. Ponuka PORTA DOORS je taká bohatá a rôznorodá, že v nej určite nájdete, čo hľadáte. PORTA DOORS ponúka hlavne inovatívny dizajn, certifikované výrobky a technické schválenia.

Vybrať tie správne dvere môže byť zložitý proces. Značka PORTA DOORS ponúka na výber neobmedzené množstvo doplnkov. Hľadáte dvere so sklom alebo bez neho? V ponuke máte rôzne typy skiel: matné, “činčila”, “rámček” matné, priehľadné sklo. Vytvorte si svoj vlastný návrh dverí a ako doplnkovú možnosť máte na výber aj zrkadlo.

typy-skiel-porta

Veľakrát prichádzajú zákazníci s mylnou predstavou o cene. Netreba zabudnúť na to, že do celkovej ceny dverí patrí cena samotného krídla + cena zárubne + cena kľučky (iných doplnkov). Všetky tieto zložky tvoria výslednú cenu plnohodnotných dvier.

Zárubňa: je prvok vybavenia dverí, ktorého správny výber je rovnako dôležitý ako výber samotného krídla dverí. Z mnohých typov zárubní je potrebné venovať pozornosť spôsobu spojenia roviny zárubne s krídlom.

Tip od nás: Zárubne PORTA DOORS vám odporúčame zvoliť v úprave akrylovej UV farbe, ktorá je vysoko odolná voči:

  • špine (káva, alkohol, mastnota),
  • oderom,
  • škrabancom,
  • nárazom.

NOVINKA: PORTA DUO

Spojenie bielej s vertikálnym panelom v prírodnej dýhe alebo syntetickom povrchu je nadčasové a veľmi efektné prevedenie, ktoré sa skvele hodí, ako do domu, tak aj do verejných priestorov bez ohľadu na štýl, v akom je priestor zariadený. To vám ponúka model Porta DUO (na obrázku Biela, Lak UV s Dubom NaturálNovinka-porta-duoPorta-duo

www.dverepodlahy.sk

voster1erkado1vasco1solodoor1invado1portadoors1dre1perfectdoor1indoors1eclisse1setto1disting1gerflor1classen1egger1krono1fortelock1woodlook1eurofinal1arbiton1