Farebný nábytok

Zima už nadobro skončila a prirodzene sa nám žiada oživiť nielen šatník, ale aj náš domov pestrými farbami. Pri nábytku je to ťažšie, pretože si ho nemeníme každý deň. Výhodou však je, že môžeme zvoliť jeden výraznejší kúsok a ten sa postará o spestrenie. Farebný nábytok je tá správna voľba.

Žiada sa vám dokonca originálny kúsok nábytku? Máme pre vás zaručený tip, ktorý prinesie presne to, po čom túžite. Farebný nábytok je to, čo hľadáte. Ide o nábytok vyrobený z inovatínych MDF dosiek  FORESCOLOR. Je to kvalitná drevovláknitá doska bez obsahu formaldehydu pre použitie v rôznych aplikáciách, ako napríklad: obklady stien, stropy, podlahy, dvere, dizajnové kúsky nábytku, dekoratívne obloženia či rôzne hračky a vzdelávacie pomôcky.

Farebné dosky FORESCOLOR majú vlastnosti, ktoré oceníte. Vďaka jedinečnému výskumu a kvalitnej výrobe dosky neobsahujú formaldehyd, majú bezkonkurenčne homogénne zloženie naprieč celým materiálom. Farba je zachovaná bez ohľadu na to, či je brúsená, rezaná, frézovaná alebo inak obrábaná. Lakovaním sa dosiahne vyššia intenzita farieb a jedinečný charakter dosky.

Na základe spomínaných vlastností potom majú aj široké možnosti využitia v architektúre a interiérovom dizajne ako moderný farebný nábytok, zariadenie obchodov, pracovné dosky a pulty, oklady stien, vešiaky a ďalšie. Majú vysokú odolnosť proti vlhkosti, a preto si môžete farebný nábytok dopriať aj v podobe kuchynskej linky. Vďaka unikátnemu zloženiu majú aj väčšiu súdržnosť, a teda aj mechanickú pevnosť z čoho vyplýva, že sú vhodným materiálom pri výrobe zložitých vzorov alebo tvarov.

Fantázii sa medze nekladú!

forescolor-vesiak

voster1erkado1vasco1solodoor1invado1portadoors1dre1perfectdoor1indoors1eclisse1setto1disting1gerflor1classen1egger1krono1fortelock1woodlook1eurofinal1arbiton1