Alpha vinyl: pevné podlahy s vynikajúcimi vlastnosťami

Novostavba alebo rekonštrukcia domu? Výber podlahy pre váš domov je veľmi dôležitý, a preto je dobré zoznámiť sa s rôznymi možnosťami v oblasti podláh. Ak príde na štýl a praktickosť, pevné vinylové podlahy predstavujú veľmi atraktívnu voľbu.

Vďaka zdokonaleným technologickým vylepšeniam dokázali výrobcovia vyvinúť ešte odolnejšiu podlahu. Medzi pevné podlahy s vynikajúcimi vlastnosťami patrí aj podlaha Alpha vinyl. Ide o podlahu, ktorá si skutočne zaslúži pozornosť.

dub-vidiecky-prirodny

dub-soft-svetly-hnedy (2)


Jednou z najdôležitejších vlastností, ktoré vám uľahčia prácu je možnosť podlahu inštalovať na akýkoľvek povrch, rovný i nerovný. Vďaka jedinečnej vrchnej vrstve sú tieto podlahy mimoriadne odolné proti pošrkiabaniu a škvrnám. To, ale nie je všetko. Pokročilý zámkový systém zaručuje úplne vodeodolnú podlahu. Podlahy Alpha vinyl sú stelesnením vynikajúcich technických vlastností podlahy.

Pridanou hodnotou je detailný vzhľad, ktor zachytáva podobu skutočného dreva a kameňa. Každý človek má iný vkus a životný štýl. Pevné podlahy Alpha vinyl presvedčivo replikujú industriálny štýl a textúry tvrdého dreva. S touto podlahou môžete priniesť štýlový dizajn a estetiku do každej miestnosti.

Vlatnosti, ktoré zaručene vyhovejú vašim individuálnym požiadavkám:

  • inštalácia na pôvodnú dlažbu,

  • 100 % vodotesná,

  • odolná proti nárazu,

  • jedinečný vzhľad,

  • odolnosť proti teplu a slnečnému žiareniu.

Dnes už výrobcovia myslia na všetko, a preto začali pri výrobe využívať najnovšiu technológiu

ANTIMIKROBIÁLNY POVRCH. Vďaka tomu, že do vrchnej vrstvy pridali novú technológiu,

baktérie už nemajú šancu. Táto vlastnosť, v spojení s pravidelnou údržbou podlahy, zaisťuje

likvidáciu akýchkoľvek baktérií do 24 hodín. Podlahy tak poskytujú ešte lepšiu ochranu priestoru,

v ktorom žijete.icon_anti_covid19-b7fcfa6b

voster1erkado1vasco1solodoor1invado1portadoors1dre1perfectdoor1indoors1eclisse1setto1disting1gerflor1classen1egger1krono1fortelock1woodlook1eurofinal1arbiton1

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie