Kompozitná podlaha ideálna do celého domu

Aktuálnym trendom v interiérovom dizajne sú jednoznačne kompozitné podlahy. Prinášame ukážku z našej ponuky a nielen to, ale aj výhody a maximálnu odolnosť, ktoré ponúka kompozitná podlaha VOX. Predstavujeme vám podlahu odolnú voči všetkému.

KOMPOZITNÁ PODLAHA

Kompozitná podlaha tiež označovaná ako rigidná ponúka mnoho výhod, a tak sa stáva úplným favoritom tohto roka. Potreba vyvinúť kompozitnú podlahu vznikla z aktuálnych trendov v stavebníctve ako sú veľké portálové okná. Jednou z nosných zložiek podlahy je minerál – kameň, ktorý zabezpečuje väčšiu odolnosť a stabilitu. Tá je dôležitá najmä pri voľbe veľkých portálových okien. Kompozitná podlaha v porovnaní s odolným vynilom zvládne takúto záťaž bez problémov. Je ideálnym riešením do miestností s veľkým podielom slnečného svetla. Napriek zloženiu s prírodným kameňom je povrch príjemne teplý. Ak uvažujete nad podlahovým kúrením, ktoré je už súčasťou skoro každej modernej novostavby, kompozitné podlahy sú najvhodnejším riešením. Samozrejme rovnako ako každý model podlahy aj tu musíme hovoriť o mínusoch medzi ktoré patrí hlavne cena a menej farebných dekorov, ktoré sa ešte stále vyvíjajú.

francuzske-okno

PODLAHA ODOLNÁ VOČI VŠETKÉMU

Výrobca podláh VOX prináša unikátnu radu RIGIO s tvrdým jadrom a drážkou 4V. Pri navrhovaní tejto podlahy boli zohľadnené nielen estetické vlastnosti, ale aj funkčnosť. Rigio s unikátnou technológiou rigid core (s pevným jadrom s minerálnymi vláknami) je technologicky vyspelá podlaha so špeciálnymi úžitkovými vlastnosťami. Rigio je ideálna podlaha pre celý dom od vstupnej haly až po kuchyňu a kúpeľňu.

10 VRSTIEV PRIPRAVENÝCH NA VŠETKO

Vox Rigio je odolná voči vode, je flexibilná a tvarom stabilná podlaha aj vďaka 10 vrstvám, ktoré sú pripravené pre všetky typy miestností aj náročných majiteľov. Desať vrstiev, z ktorých je vyrobená, má obrovský vplyv na skvelé technické parametre. Vrstva po vrstve každá z nich zodpovedá za inú vlastnosť a ich interakcia prináša efekt, ktorý tu ešte nebol – kombináciu najlepšieho dizajnu, príjemného tepla a výnimočnej sily.

vrstvy-vox

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Podlaha Rigio sa kladie jednoducho, rýchlo a bez neporiadku. Patentovaný zámok so zosilneným vertikálnym spojovacím systemom dodá rovnaký výsledok ako tradičná montáž, ale v kratšom čase a bez použitia lepidla. Ďalšou výhodou je možnosť kladenia podlahy v kuse aj vo väčších priestoroch – bez dilatácie. V prípade Rigio nie sú potrebné dilatácie medzi miestnosťami. To vám umožní položiť jednotnú podlahu v celom byte. Pokládka je v tomto prípade možná aj na existujúcej podlahe. Viacvrtsvové zloženie a vlastnosti pevného jadra zabezpečujú silu a tvrdosť podlahy. Vďaka tomu je možné ju montovať bez predchádzajúceho vyrovnania povrchu. Napríklad inštalácia na starých obkladačkách nevyžaduje vyrovnanie škár.

 

Kompozitná podlaha sa stala aktuálnym trendom, a preto sme sa rozhodli ju taktiež zaradiť do svojej ponuky. Nájdete ju tu: www.2v1.sk/kategoria/podlahy/vox/ .

voster1erkado1vasco1solodoor1invado1portadoors1dre1perfectdoor1indoors1eclisse1setto1disting1gerflor1classen1egger1krono1fortelock1woodlook1eurofinal1arbiton1